Logo

БАНКЕТ СТОЛИЦИ-НОВО НА ПАЗАРОТ ОД МАКЕДОНИЈА

Број на оглас: 2577063 | Објавен на: 25.11.2020, 15:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


ЈУЛИ 2017 ФИРМА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ПРОМОВИРА НОВ ПРОИЗВОД ОД СВОЈАТА ПРОИЗВОДНА ПРОГРАМА.А ТОА СЕ БАНКЕТ СТОЛИЦИ,СТОЛИЦИТЕ СЕ ПРОИЗВЕДУВААТ ВО РАЗНИ БОИ И ДИЗАЈНИ ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ,ОВИЕ СТОЛИЦИ СЕ НАМЕНЕТИ ЗА РЕСТОРАНИ.САЛИ ЗА СВАДБИ,САЛИ ЗА КОНФЕРЕНЦИИ И СЛ.
ИСТО ТАКА ФИРМАТА ПРОИЗВЕДУВА И РАЗНИ ТИПОВИ НА МЕТАЛНИ СТОЛИЦИ И МАСИ.КОИ СЕ ВО ПРИЛОГ НА ОВА ПОНУДА
КОМПЛЕТ ПРОГРАМАТА НА ФИРМА ФЕНИКО 2000 МОЖЕТЕ ДА ЈА ВИДИТЕ НА facebook: feniko milco
ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ:
078/236 990 - 078/263 044
E-mail: milco.vanov@yahoo.com

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 ФЕНИКО 2000 - Милчо

Потврден огласувач