Logo

ДНЕВНО ИЗДАВАЊЕ НА СТАН

Број на оглас: 2577230 | Објавен на: 19.01.2019, 12:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 75 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2015

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Dimitar Vlahov

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Станот се издава дневно. идеално сместубање за вашите гости, бизнис партнери итн. Се дава и за краток престој.
станот е 75м2 и е комплетно наместен ...

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Миле

Потврден огласувач