Logo

opel corsa c 1.7 dti bregasti osovini,predni amortizeri,

Број на оглас: 2577254 | Објавен на: 19.05.2018, 15:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: corsa c 1.7 dti

Tип на делови: Мотори

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


opel corsa c 1.7 dti bregasti osovini vo odlicna sostojba,interkuler za ulje,polovni ,predni amortizeri monroe reflex i buferi vo odlicna sostojba,dizni

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач