Logo

Akysticni elektricni tapani

Број на оглас: 2577260 | Објавен на: 19.10.2019, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


td9 12komplet roland sempler alesis ful semplovi dobusi perl

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Filip

Потврден огласувач