Logo

Zvucnici snagatori

Број на оглас: 2577270 | Објавен на: 19.10.2019, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Povece zvucnici aktivni 15Ibica oberton 15 Jbl basovi 15 wirfedal max 12 Neuman 3600 snagator Qsc 2x600

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Filip

Потврден огласувач