Logo

Ацко превоз

Број на оглас: 2577573 | Објавен на: 18.01.2019, 18:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 123 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


Вршиме секаков вид селидби со наши работници и наш превоз низ цела Македонија. Телефон за контаккт 070/217-969 Верче

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач