Logo

se prodava

Број на оглас: 2577574 | Објавен на: 18.12.2018, 23:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Туринг

Година: 1980

Модел: DKW 200 rt

Километри: 5000

Цена: 2.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


se prodava DKW 200 rt so mnogu rezervni delovi 1953 godina.
telefon za kontakt 078 444 841 Baze

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Dijana

Потврден огласувач