Logo

ford focus

Број на оглас: 2577936 | Објавен на: 30.04.2018, 06:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ford focus full oprema
registriran so zelen karton
delovi za ford focus karavan

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 boro

Потврден огласувач