Logo

Se prodava telefon Lenovo A plus

Број на оглас: 2578242 | Објавен на: 06.08.2017, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lenovo

Модел: A Plus

Боја: White

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


se prodava Lenovo A plus kupen na 05.08.2017.Telefonot ima 2godini garancija.Kupen e od vip i ne e upotrebuvan.

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 denis