Logo

Апартмани во Центарот на Крушево

Број на оглас: 2579103 | Објавен на: 25.01.2019, 14:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 60 m²

Спрат: 1

Греење: Централо

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава апартман во самиот центар на град Крушево со сопствено купатило, кујна, кабелска и Wi-Fi!

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Viki

Потврден огласувач