Logo

Компјутерско биро

Број на оглас: 2579113 | Објавен на: 11.08.2018, 17:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Вид на оглас: Се продава


130x70x75

Cenata e po dogovor !!!

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач