Logo

Prodavam gumi za kombe 15-ka

Број на оглас: 2579115 | Објавен на: 15.06.2018, 11:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam gumi dve gumi 205. 55 15 za kola.gumite se vo solidna sostojba

 Струмица    Општина: Василево

Прати Е-Маил

 Stole

Потврден огласувач