Logo

ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО ТАФТАЛИЏЕ

Број на оглас: 2579511 | Објавен на: 15.05.2018, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Во градба

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Тафталиџе - спроти Реплек

Цена: По Договор
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продажба на нови станови во Тафталиџе во непосредна близина на студентскиот дом Гоце Делчев и Реплек. Становите се во фаза на изградба во две мали згради од П+3+Птк со лифт и ќе бидат вселиви најдоцна до септември - 2018 година.

На продажба се останати следниве станови:

-> 34м² +14м² галерија -> со 2 спални соби
-> 66м² - 2 -кат -> со 2 спални со


цена и начин на плаќање - по договор

*** КУПУВАЧОТ НЕМА ОБВРСКА ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА***

Краток опис на понуда:
-> Квалитетна градба и одлична изолација - фасада со 10см стиропор
-> Квалитетни ПВЦ прозори со трослојно стакло
-> Квалитетни завршни материјали (дабов паркет, плочки по избор итн.)
-> Сопствено греење на струја
-> Лифт
-> Можност за купување на паркинг простор
-> Лист за предбележување на градба
-> Можност за купување со станбен кредит

телефон за контакт:
071/ 30 42 42

Повеќе информации за понудата на нашата веб страна:

www.level7.mk

Огласи од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности

ул.Никола Тримпаре бр.12-1/17
Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности

Потврден огласувач