Logo

Audi A6 3.0 kvatro aftomatik

Број на оглас: 2579528 | Објавен на: 21.10.2017, 19:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2017

Сила на моторот: 164 kw / 223 ks

Цена: 8.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A 6 3.0 Qvatro avtomatik uvoz od ch site davacki se plateni do registracija kako nov vredi da se vidi za kontakt moze i na viber 070861246

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Verce

Потврден огласувач