Logo

Продавам NAS Synology и два диска

Број на оглас: 2579585 | Објавен на: 14.11.2017, 13:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 19.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери

Вид на оглас: Се продава


Се продава Synology NAS DS215J со два диска HDD 3.5" 2TB Western Digital Red SATA3 64MB Cache IntelliPower WD20EFRX.
Може посебно NAS-от, посебно дисковите.
Дисковите посебно се 4500 денари по диск, NAS-от посебно е 12000 денари

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Сашо

Потврден огласувач