Logo

RAZLADNA VITRINA 2 metri

Број на оглас: 2579699 | Објавен на: 10.08.2017, 16:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


vo dobra sostojba

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 djoko