Logo

Gobleni po Vilarov shema

Број на оглас: 2580246 | Објавен на: 01.07.2020, 00:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

Вид на оглас: Се продава


PROFESIONALEN VEZ SO ORGINAL KONCI PLATNO I RAMKA.VEZEN PO VILAROV SHEMA

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач