Logo

Продавам стан во Сиви Дом 64м2

Број на оглас: 2580343 | Објавен на: 16.05.2018, 23:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 64 m²

Греење: Дрва

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Цена: 28.450 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava trosoben stan od 64 m2 i podrumski prostor 12 m2.
Poveke informacii na telefon: 075/515-615

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Драган

Потврден огласувач