Logo

Продавам стан во Центар

Број на оглас: 2580751 | Објавен на: 02.10.2017, 18:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 110 m²

Греење: Централно

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југоисток

Цена: 115.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продавам четворособен стан во Центар во близина на стара рампа во зградата Настел. Со површина од 110 м2, со комплетно опремени кујна и две купатила.

КОНТАКТ ЕМИЛИЈА 070400207

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Кирил

Потврден огласувач