Logo

Mercedes Vito 109 CDI

Број на оглас: 2580781 | Објавен на: 19.02.2020, 18:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes Vito 109 CDI 2007 godina uvezen od germania Za licni potrebi pred dve godini, so dva kluca klima vo kabina
Tel 076743196

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Axa

Потврден огласувач