Logo

Singer 2110

Број на оглас: 2580971 | Објавен на: 22.11.2017, 17:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Masinata e vo odlicna sostojba minimalno koristena, kako nova, so elektricna pedala, so prograami za vezenje...

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Blaze

Потврден огласувач