Logo

Prodavam opel astra g

Број на оглас: 2581149 | Објавен на: 11.11.2017, 08:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 2.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opel astra G 2.0 dtl odlicen motor i sasija dobra zacuvana registrirana klima ,servo,abs,arbg,centralno,elektrika,servo BARAJTE na ovoj broj 070 931 023

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач