Logo

novi farovi golf 4

Број на оглас: 2581439 | Објавен на: 01.08.2020, 20:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: golf 4

Tип на делови: Осветлување

Цена: 130 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


novi farovi golf 4 fabricki maglenki i motor za podesuvanje na svetlinata,,,,tel viber +389 77 858 796

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 vanco

Потврден огласувач