Logo

golf 4 desna strana so 4 vrati

Број на оглас: 2581486 | Објавен на: 01.08.2020, 20:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: golf 4

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


kompletno ispravno moze i so motor 3000d

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 anastasov vanco

Потврден огласувач