Logo

duplo rabotno biro

Број на оглас: 2581671 | Објавен на: 12.12.2018, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Вид на оглас: Се продава


rabotno biro duplo so goren del komplet so dimenzija 210 sirok i 215 visok
cena 8.000

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Igor Popovski

Потврден огласувач