Logo

stan vo nova zgrada sproti amsm

Број на оглас: 2582775 | Објавен на: 14.11.2018, 21:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 77 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2011

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: ul.29noemvri

Цена: 699 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


se prodava stan vo nova zgrada sproti amsm gradba 2011g. stanot ima dve spalni sobi, golema dnevna so trpezarija i kujna, golema terasa so preubav pogled, golem hodnik i golemo kupatilo. stanot ima ubava izolacija i e topol vo zima ima i gotova instalacija za parno (cevki pod laminat). ima parking pozadi zgrada. cenata ne e fiksna ima prostor za dogovor. za poveke info na ovoj tel.077902955

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Tetovo

Потврден огласувач