Logo

185 / 60 / 14 = gumi = P I R E L L I - letni

Број на оглас: 2582901 | Објавен на: 19.09.2017, 17:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


CENATA E ZA DVETE GUMI


PIRELLI
185 / 60 / 14
10 god
7,mm.AKO SAKATE PO VASA ZELBA MOZE DA VI SE ISPRATAT PO KARGO DO VASIOT GRAD.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 gumi mite

Потврден огласувач