Logo

Продавам детски копачки

Број на оглас: 2583111 | Објавен на: 13.01.2018, 10:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 31

Боја: Црна

Цена: 800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


Нови кожни детски копачки адидас за вештачка трева.бр. 31 но одговараат за бр. 30. Сосем нови од Германија.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 xx

Потврден огласувач