Logo

Plac vo Kocani vo nova naselba

Број на оглас: 2583252 | Објавен на: 22.05.2019, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 800 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava plac vo Kocani od 800m2 vo nova naselba narecena Valok ( kaj drvo centar ili pecatnicata ) ,povolen za izgradba na kuka ili ...

Kontakt tel: 072220579

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Nenad