Logo

Itno Rider sandali

Број на оглас: 2583323 | Објавен на: 11.06.2018, 11:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Детски чевли Машки / 27

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mashki Rider sandali ,crno so zeleno, obleceni tri pati.Kupeni 1200den.a gi prodavam za 500den.br.27

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ///

Потврден огласувач