Logo

KOKOSKI BELI JARKI

Број на оглас: 2583381 | Објавен на: 11.03.2019, 18:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Продавам кокошки бели јарки проносени

тел за контакт 070 287 205
Пацуков Кирил

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач