Logo

Шатор

Број на оглас: 2583405 | Објавен на: 16.06.2019, 10:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 130 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Вид на оглас: Се продава


Шатор за 4 особи
Campus - Curacao
240x210x175 со две врати и два прозори
100% водоотпорен
Сончева УВ заштита со додатна церада
4.5 кг комплет

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Љупчо

Потврден огласувач