Logo

masinsko vodeno cistenje na kanalizacija

Број на оглас: 2583511 | Објавен на: 27.06.2020, 12:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Вид на оглас: Се продава


masinsko vodeno cistenje pod visok pritisok na kanalizacija proektiranje i izvedba na vodovod,kanalizacija i sanitarija cistenje na bojleri

077642699

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 riste

Потврден огласувач