Logo

masinsko vodeno cistenje na kanalizacija

Број на оглас: 2583524 | Објавен на: 18.08.2019, 01:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Санитарии водовод клима парно

Вид на оглас: Се продава


masinsko vodeno cistenje pod visok pritisok na kanalizacija proektiranje i izvedba na vodovod,kanalizacija i sanitarija cistenje na bojleri

077642699

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  riste

Потврден огласувач