Logo

ЛЕТНИКОВЦИ-декорации во дворот

Број на оглас: 2583527 | Објавен на: 12.04.2018, 08:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од дрво

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


изработуваме разни форми на дрвени кукиќчки и надстрешници ,огради за разубавуванје на Вашата градина

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Profesional- K&M..