Logo

Xperia Z5 Compact

Број на оглас: 2583641 | Објавен на: 10.08.2018, 20:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: Xperia Z5 compact

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 140 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Z5 compact crna boja 23mp kamera.
Mnogu brz telefon.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Florin

Потврден огласувач