Logo

Prodavam Action Camera HD1080p...

Број на оглас: 2584069 | Објавен на: 13.08.2017, 18:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Аналог / Останато

Вид на оглас: Се продава


Kamerata ja prodavam poradi toa sto nemam potreba veke od nea ja koristam veke 2god...
Javete se za poveke info...
Ke ima i video od nea!!!

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Zlate