Logo

Se od drvo masi kunji prozori kreveti decki sobi

Број на оглас: 2584488 | Објавен на: 13.07.2018, 10:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Вид на оглас: Се продава


Se sto moze da zamislite od drvo
Masi
Kunji
Decki sobi
Spalni
Plahari
Komodi
Kreveti 90x200 160x200 180x200
Info na tel 072 217 919 majstor Branko

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 goko

Потврден огласувач