Logo

Gradezno zemjiste ind.zona Sacevo.Prv red

Број на оглас: 2584617 | Објавен на: 04.07.2020, 22:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3996 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Posle luk oil prema Dabile dozvola za gradba I markica.za podetalni informacii na mob. Cist imoten list

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач