Logo

tenda nastresnica

Број на оглас: 2584998 | Објавен на: 10.11.2018, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Tenda so dimenzii 4m / 2.6m i 3m/2
tendata e nova nekoristena
so mehanizam za pustanje i zbiranje
info 070 611 476

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 ile

Потврден огласувач