Logo

Karter za fiat,alfa,lancia

Број на оглас: 2585370 | Објавен на: 20.02.2018, 09:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.609 МКД
4.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Karter aluminiumski za fiat 1,9 jtd/td/d
-marea,bravo,brava, -3600den

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 kosta

Потврден огласувач