Logo

Mercedes VITO 109

Број на оглас: 2586279 | Објавен на: 04.09.2017, 22:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.800 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombeto e vo odlicna sostojba 2009 godina registrirano so dobri gumi napraven servis so ful oprema

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач