Logo

Stomatoloska sestra

Број на оглас: 2586482 | Објавен на: 02.09.2017, 13:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Медицина, Здравство, Фармација, Лабор.

Пол : Женско

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Други јазици

Компјутерски вештини : Слабо

Цена: 1 €

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Se bara stomatoloska sestra za rabota vo stomatoloska ordinacija vo Star Dojran ,so osnovno poznavanje na grchki jazik.

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Nenad

Потврден огласувач