Logo

Pezo expert 2.0 hdi

Број на оглас: 2586497 | Објавен на: 21.10.2017, 07:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Dizel.tovarno
2009g
Edna stranicna vrata .dve pozadi dve napred.
6 brzini.mnogu ekomicen
Uvezen od shvajcarija.ocarineto

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач