Logo

Opel Omega

Број на оглас: 2586686 | Објавен на: 16.08.2017, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Omega

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba, registrirana cela godina, klima, full oprema .. Pali vozi

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Stefan