Logo

Фотонапонски систем за помали електрични потрошувачи

Број на оглас: 2587103 | Објавен на: 25.11.2017, 08:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Вид на оглас: Се продава


Помал фотонапонски систем за производство на електрична енергија.Лесно пренослив,лесен за монтажа и употреба.Погоден за места каде што нема електрична енергија.
Може да користи за полнење на мобилни телефони,лаптоп компјутери,батерии за електрични алати,радио,мали тв 7",помали електрични уреди,алати,осветлување и слично.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Vokin

Потврден огласувач