Logo

Se prodava prikolka Schmitz S 01

Број на оглас: 2588671 | Објавен на: 02.04.2020, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava prikolka Schmitz S 01, 2000g, na BG tablici, MEGA vo top sostojba, generalno sredena.
Za poveke informacii na telefon: 071 340 082

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Tode

Потврден огласувач