Logo

Casio Edifice Ef-121

Број на оглас: 2588677 | Објавен на: 09.08.2020, 10:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 МКД

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


Prodavam casovnik Casio Edifice Ef-121. Edifice masina, original, bez nikakov problem. Cena povolna za taa masina. Kupen od oficijalen salon. Komplet e so kutija

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач