Logo

Адидас патики донесени од Англија

Број на оглас: 2588879 | Објавен на: 16.05.2018, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 40

Боја: Темно сина

Цена: 50 €

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат патики Адидас донесени од Англија -нови број 40,5
БРОЈ ЗА КОНТАКТ:070 676-689

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 mgb

Потврден огласувач