Logo

Peugeot 3008 HDi 2.0 163hp Navi/Panorama/Leather

Број на оглас: 2589002 | Објавен на: 13.09.2017, 09:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 3008

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2017

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 7.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Полначи, Навигатор, Кожни седипт, Светла за магла, Панорамски ретровизори, Двонасочна климатизација, Стерео, Контрола на патувањето главен екран, заден паркинг сензор, Електрична рачна сопирачка, Сензор за дожд, еликтрични ретровизори, Огледало на патувањето, , Предни странични воздушни перничиња, воздушно перниче за совозачот, ESP ISO-FIX држачи

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Trajko

Потврден огласувач